Giełda samochodowa

Aktualności

8-9 maja na terenie Parku Trialowego na terenie Giełdy odbył się IV Rajd Gliwicki Trial, I i II runda Mistrzostw Strefy Południowo-Zachodniej Polski. Zawodnicy musieli pokonywać różne przeszkody (np. betonowe konstrukcje, strome podjazdy), za podparcie – naliczane były punkty karne. Organizatorem zawodów było Auto Moto Klub Gliwice.

– Cieszy nas, że organizatorzy imprez coraz częściej biorą pod uwagę lokalizację na terenie Giełdy. Dla nas to niewątpliwie element rozwoju oraz promocji obiektu. Współpracę z Auto Moto Klub Gliwice rozpoczęliśmy w 2018 roku. Zaowocowała torem triatlonowym na naszym terenie. Wiem też, że Klub ma plany na przyszłość związane z lokalizacją przy ul. Błonie – chce szkolić tu zawodników i młodzież. Doceniamy i wspieramy takie inicjatywy – mówi Paweł Tyrakowski, kierownik Giełdy Samochodowej w Gliwicach. Tor umożliwia wykorzystanie także na potrzeby trialu rowerowego.

fot. Auto Moto Klub Gliwice


Zakupy w reżimie sanitarnym! Przypominamy o konieczności stosowania wytycznych sanitarnych obowiązujących na terenie Giełdy Samochodowej


Od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 r. na gliwickich placach targowych nie będzie pobierana opłata targowa


Hala targowa

Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach zaprasza na Halę Targową na terenie Giełdy w Gliwicach przy ul. Błonie 12, dedykowaną przede wszystkim polskim producentom mebli. Ma to być miejsce bezpośredniej sprzedaży, twarzą w twarz, klienta z producentem tych wyrobów, gdzie wszyscy mają świadomość tego co, gdzie i jak zostało wyprodukowane, stanowiąc w ten sposób jedno z narzędzi wsparcia dla tego typu działalności.

Godziny otwarcia hali dla klientów:

Wtorek – Sobota: 7:00-17:00

Niedziela: 7:00-13:00


Biuro do wynajęcia

Miejski Zarząd Usług Komunalnych informuje o możliwość najmu wolnych lokali biurowych. Trzy pomieszczenia znajdują się w budynku zarządu giełdy w Gliwicach przy ul. Błonie 12.

1) pomieszczenie biurowe – pow. 13,5 m2

2) pomieszczenie biurowe – pow. 15,8 m2

3) pomieszczenie biurowe – pow. 11,9 m2

Koszt wynajmy wynosi 22,00zł brutto/m2 oraz dodatkowo koszty za media (CO, woda, ścieki, energia elektryczna) wg zużycia.

Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel.: (32)331-21-24, (32)335-61-58 lub email: gielda@mzuk.pl

Cennik

Udogodnienie dla naszych kontrahentów

Po uruchomieniu dwóch okienek kasowych, wprowadzono kolejne udogodnienie dla kontrahentów giełdy. W kasie giełdy zainstalowano terminal, który umożliwia realizację płatności przy pomocy kart płatniczych. Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności.

Wirtualny spacer - Giełda z lotu ptaka

Sektory Giełdy Samochodowej

Dziś giełda samochodowa w Gliwicach to:

  • SEKTOR “CZĘŚCI SAMOCHODOWE”, gdzie można zaopatrzyć się w nowe i używane części samochodowe, akcesoria, materiały eksploatacyjne, chemie kosmetyczną do samochodów, gadżety, itp. Prowadzona działalność jest detaliczna i hurtowa. Z oferty tego sektora korzystają też warsztaty samochodowe – kupują narzędzia oraz ubrania robocze i materiały BHP
  • SEKTOR “SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW”, na którym odbywa się handel pojazdami (osobowymi, dostawczymi, ciężarowymi) oferowanymi przez firmy, komisy i osoby prywatne
  • SEKTOR “TARGOWISKO” to miejsce handlu odzieżą, artykułami spożywczymi, chemią gospodarczą itp.
  • SEKTOR “DOM I OTOCZENIE”, gdzie można kupić meble, elementy małej architektury ogrodowej, piece grzewcze, płoty, ogrodzenia, bramy, nowy i używany sprzęt AGD oraz wszystko, co potrzebne do urządzenia domu i ogrodu. W sezonie działkowicze znajdą na tym sektorze sadzonki, a sprzedawcy zawsze służą fachową radą.

Jak dojechać na Giełdę Samochodową?