Targowiska miejskie

Giełda samochodowa

Aktualności


Reorganizacja Giełdy!

Na terenie Giełdy powstał nowy sektor – MEBLE. Polscy producenci mebli i stolarnie już od października wystawiają się na terenie wyznaczonym przy ul. Błonie. Sektor umiejscowiony jest w pobliżu niedawno wyremontowanej hali, która również w całości poświęcona jest meblom.


Zakupy w reżimie sanitarnym! Przypominamy o konieczności stosowania wytycznych sanitarnych obowiązujących na terenie Giełdy Samochodowej


Uwaga, wróciła opłata handlowa. 

Prezydent Miasta Gliwice informuje, że w związku z treścią art. 1 pkt 38 ustawy z dnia 9 grudnia 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, od 1 stycznia 2022 roku od handlujących na terenie miasta będzie ponownie pobierana opłata targowa zgodnie z treścią uchwały nr X/217/2015 Rady Miasta Gliwice z 8 października 2015 r. w sprawie wprowadzenia na terenie miasta Gliwice opłaty targowej oraz określenia wysokości stawek dziennych opłaty targowej (wraz z jej zmianami).

źródło: UM Gliwice


Hala targowa

Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach zaprasza na Halę Targową na terenie Giełdy w Gliwicach przy ul. Błonie 12, dedykowaną przede wszystkim polskim producentom mebli. Ma to być miejsce bezpośredniej sprzedaży, twarzą w twarz, klienta z producentem tych wyrobów, gdzie wszyscy mają świadomość tego co, gdzie i jak zostało wyprodukowane, stanowiąc w ten sposób jedno z narzędzi wsparcia dla tego typu działalności.

Godziny otwarcia hali dla klientów:

Wtorek – Sobota: 7:00-17:00

Niedziela: 7:00-13:00


Biuro do wynajęcia

Miejski Zarząd Usług Komunalnych informuje o możliwość najmu wolnych lokali biurowych. Trzy pomieszczenia znajdują się w budynku zarządu giełdy w Gliwicach przy ul. Błonie 12.

1) pomieszczenie biurowe – pow. 13,5 m2

2) pomieszczenie biurowe – pow. 15,8 m2

3) pomieszczenie biurowe – pow. 11,9 m2

Koszt wynajmy wynosi 25,00zł brutto/m2 oraz dodatkowo koszty za media (CO, woda, ścieki, energia elektryczna) wg zużycia.

Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel.: (32)331-21-24, (32)335-61-58 lub email: gielda@mzuk.pl

Cennik

Cenniki obowiązujące od 1 lutego 2023r

Udogodnienie dla naszych kontrahentów

Po uruchomieniu dwóch okienek kasowych, wprowadzono kolejne udogodnienie dla kontrahentów giełdy. W kasie giełdy zainstalowano terminal, który umożliwia realizację płatności przy pomocy kart płatniczych. Zachęcamy do korzystania z tej formy płatności.

Wirtualny spacer - Giełda z lotu ptaka

Sektory Giełdy Samochodowej

Dziś giełda samochodowa w Gliwicach to:

  • SEKTOR “CZĘŚCI SAMOCHODOWE”, gdzie można zaopatrzyć się w nowe i używane części samochodowe, akcesoria, materiały eksploatacyjne, chemie kosmetyczną do samochodów, gadżety, itp. Prowadzona działalność jest detaliczna i hurtowa. Z oferty tego sektora korzystają też warsztaty samochodowe – kupują narzędzia oraz ubrania robocze i materiały BHP
  • SEKTOR “SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW”, na którym odbywa się handel pojazdami (osobowymi, dostawczymi, ciężarowymi) oferowanymi przez firmy, komisy i osoby prywatne
  • SEKTOR “TARGOWISKO” to miejsce handlu odzieżą, artykułami spożywczymi, chemią gospodarczą itp.
  • SEKTOR “DOM I OTOCZENIE”, gdzie można kupić meble, elementy małej architektury ogrodowej, piece grzewcze, płoty, ogrodzenia, bramy, nowy i używany sprzęt AGD oraz wszystko, co potrzebne do urządzenia domu i ogrodu. W sezonie działkowicze znajdą na tym sektorze sadzonki, a sprzedawcy zawsze służą fachową radą.

Jak dojechać na Giełdę Samochodową?

Regulamin

RODO