„Delfin” oraz „Olimpijczyk” z przerwami wakacyjnymi

Dwie kryte pływalnie nieczynne.

Wakacyjna pogoda sprzyja wodnym harcom pod gołym niebem, dlatego to najlepszy czas, by przeprowadzić niezbędne prace na krytych pływalniach, tym bardziej że w okresie wakacyjnym odnotowywana jest bardzo niska frekwencja. Przerwy są konieczne i zaplanowane zostały w najbardziej sprzyjającym czasie – na „Olimpijczyku” oraz na „Delfinie” w miesiącach wakacyjnych, kiedy to do dyspozycji mieszkańców będą dwie pozostałe pływalnie – „Mewa” (ul. Mewy 36) oraz „Neptun” (ul. Dzionkarzy 29), a także Ośrodek Wypoczynkowy Czechowice, Kąpielisko Leśne, czy Wodny Plac Zabaw w parku Chopina, zatem jest w czym wybierać!

Harmonogram zamknięcia obiektów:

  • Kryta Pływalnia „Delfin” od 1 lipca do 1 września br. Zakres prac podczas przerwy technologicznej: wymiana okien i drzwi na energooszczędne w hali basenowej, remont zjeżdżalni, przebudowa strefy szatni dla klientów oraz prace konserwacyjno-remontowe.
  • Kryta Pływalnia „Olimpijczyk od 8 lipca do 1 września br. Podczas przerwy technologicznej planowany jest: remont sauny, malowanie pomieszczeń, montaż tablicy LED, wymiana kompresora w centrali wentylacyjnej oraz prace konserwacyjno-remontowe.