Wyjątkowe widowisko

7. edycja Pucharu Sprintu Gliwice Night&Lights Swim.

520 zawodników i zawodniczek z 51 klubów sportowych z całej Polski rywalizowało w 7. edycji Pucharu Sprintu Gliwice Night&Lights Swim – wyjątkowym sportowym widowisku, łączącym zawody pływackie z muzyczno-świetlnym spektaklem. Sceną – jak co roku – był gliwicki „Olimpijczyk”,  którego trybuny wypełniła rozemocjonowana publiczność.

W sobotę, 11 listopada, setki pływaków i pływaczek z całej Polski przybyło na krytą pływalnię „Olimpijczyk” w Gliwicach, by od samego rana walczyć o miejsce w spektakularnym finale Pucharu Sprintu Gliwice Night&Lights Swim i sprawdzić swoje sportowe możliwości w nietypowych okolicznościach – po zmroku, w rytm muzyki i pośród kolorowych świateł.

Zawodnicy, niesieni dopingiem zgromadzonej na trybunach publiczności, rywalizowali na dystansach 50 m i 100 m w stylach: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym.

Zdjęcia z tegorocznej edycji Pucharu Sprintu Gliwice Night&Lights Swim można zobaczyć na stronie wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/gliwiceNIGHTswim.

Mat. UM Gliwice

Fot. Gliwice Night&Lights Swim