Pomyślności!

Dziś w kalendarzu Dzień Pracownika Handlu. Podziękowania za współpracę i najlepsze życzenia kierujemy do wszystkich dzierżawców Giełdy samochodowej w Gliwicach. W niedzielę handlową przy ul. Błonie 12 pracuje nawet 1200 osób!

Nasza giełda nie jest wyłącznie miejscem sprzedaży pojazdów. Oczywiście typowa giełda samochodowa nadal funkcjonuje w każdą niedzielę, w tym samym miejscu, i każdy chętny może wystawić swój samochód do sprzedaży. Również w niedzielę działa szeroki sektor handlowy – można kupić odzież, artykuły dla domu, ogrodu i domowych zwierząt, chemię gospodarczą i wiele innych. Dodatkowo, przez siedem dni w tygodniu funkcjonują tutaj komisy samochodowe i warsztat – mówi Paweł Tyrakowski, kierownik Giełdy Samochodowej w Gliwicach.

Na terenie Giełdy trwają prace nad uruchomieniem zadaszonej hali targowej. Dedykowana będzie przede wszystkim polskim producentom z sektorów spożywczo – rolnych, odzieżowych, obuwniczych, meblowych, rzemiosła, rękodzieła, itd. – Będzie to miejsce bezpośredniej sprzedaży, twarzą w twarz, klienta z producentem tych wyrobów, gdzie wszyscy mają świadomość tego co, gdzie i jak zostało wyprodukowane. – dodaje kierownik Giełdy.

źródło materiały własne/ www.gliwice.eu