Palmiarnia strefą chilloutu

Gliwickie Dni Rozmów o Zdrowiu Psychicznym dzieci i młodzieży.

Tego jeszcze nie było, gliwicka wizytówka miasta zamieni się na jeden dzień w strefę chilloutu. Palmiarnia Miejska dołączyła do akcji pn. „Gliwickie Dni Rozmów o Zdrowiu Psychicznym dzieci i młodzieży – Bez StrESSA”, w ramach których przygotowano szereg wydarzeń, warsztatów, paneli, wykładów i konsultacji związanych ze zdrowiem psychicznym i dbaniem o swój dobrostan. Impreza skierowana jest do dzieci, młodzieży, rodziców, a także nauczycieli.

W poniedziałek 20 listopada br. zainteresowani będą mogli przyjść do Palmiarni Miejskiej i skorzystać z kilku stref chilloutu:

  • strefa muzyki relaksacyjnej w Pawilonie Historycznym – Harmonia Sfer – Natalia Białowąs i Maciej Czarnik;
  • strefa relaksu w Pawilonie Akwarystycznym (ilość miejsc jest ograniczona):
    • ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe poprowadzi psycholog Martyna Nowak
    • warsztaty dla Ciała Umysłu i Duszy #projektpuscto. Warsztat zawiera: delikatną praktykę jogi „tu i teraz”, trening oddechowy „weź oddech i zacznij od początku”, pracę z ciałem „harmonia i równowaga”. Na wydarzenie uczestnik powinien przynieść matę, wodę i koc. Warsztaty organizowane przez: Harmony Room, Magdalena Rusinowska, Here&now Alicja Nieśmiałowska oraz Maja Czubak Coaching  Psychologia Rozwój;
  • strefa konsultacji w Pawilonie Sukulentów – konsultacje ze specjalistami zdrowia psychicznego.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Warto przyjść i zrelaksować się, szczególnie w wyjątkowych, egzotycznych okolicznościach przyrody.