Wrak Race Silesia

Jesienna edycja.

Kolejny raz zapraszamy na jesienną edycję WRAK-RACE Silesia ! Odbędzie się ona 18.09.2022 na terenie giełdy samochodowej w Gliwicach przy ul. Kujawskiej 112. Wzorem poprzednich edycji START godzina : 10:00

Losowanie numerów startowych od 8:00 – 10:00 .

WRAK-RACE Silesia to mordercze wyścigi samochodów które „lata świetności” mają już za sobą, a ich wartość nie przekracza 1000zł. Każdy z zawodników ma do pokonania 15 minut na naszym torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbywają się 15-minutowe półfinały i emocjonujący finał.

Zgodnie ze zwyczajem przed finałem odbędzie się 15 minutowy bieg „ostatnie tchnienie” – dla zawodników którzy nie zakwalifikowali się do półfinałów.

WRAK-RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe, staramy się wnieść swój wkład w bezpieczeństwo na drogach , współpracujemy również z fundacją DKMS – pokonajmy nowotwory krwi oraz ISKIERKA ,a dla chętnych krótkie acz przydatne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w tym WRAK-RACE Taxi !

Dla kibiców wstęp 10zł , dzieci do lat 13 bezpłatnie Zapraszamy !

Start po maksymalnie 15 samochodów – 3 pierwsze miejsca pozwalają na udział w biegu półfinałowym, następnie 18 samochodów startuje w 2ch biegach półfinałowych (15 minut). Wielki finał to 8 samochodów – po 3 z każdego biegu finałowego oraz zwycięzcy biegów „ostatnie tchnienie”.

Więcej informacji na stronie organizatora Wrak-Race Silesia