Koniec wakacji, ale…

Dobiegają końca wakacje, a wraz z nimi kończą się zajęcia organizowane dla dzieci i młodzieży przez MZUK. W najbliższą niedzielę ostatnia szansa na szkolenie z nauki jazdy na deskorolkach, rolkach i hulajnogach!

Zajęcia „Ekstremalne wakacje” wystartują w niedzielę 29 sierpnia o godz. 10:00 na terenie skateparku na Placu Krakowskim. Bezpłatne szkolenie potrwa trzy godziny (do 14:00).

Warto zabrać ze sobą swój sprzęt, ale w razie potrzeby instruktorzy udostępnią hulajnogi i deskorolki oraz kaski (liczba zestawów ograniczona; chcąc skorzystać, warto pojawić się na miejscu kilka minut przed rozpoczęciem zajęć).

W sumie w wakacje 2021 Miejski Zarząd Usług Komunalnych zorganizował bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży w sześciu dziedzinach: piłka nożna, taniec, koszykówka, siatkówka, lekkoatletyka, skatepark. Biorąc pod uwagę wiek uczestników i duże zainteresowanie zajęciami zorganizowaliśmy w sumie 11 turnusów, udostępniając miejsca dla blisko 170 osób. Poza tym na zajęcia na terenie skateparku w każdą niedzielę przychodziło kilkunastu młodych sportowców. Na uczestników zawsze czekała profesjonalna kadra trenerska oraz opieka medyczna.

Do zobaczenia za rok!