Czas na ferie!

Jak aktywnie spędzić czas odpoczynku od nauki oraz szkoły?

Istnieje wiele możliwości zorganizowania sobie czasu wolnego. W Gliwicach każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno na sportowo jak i rekreacyjnie – ile pomysłów tyle możliwości. Kryte pływalnie, lodowisko lub wyjątkowy obiekt jakim jest Palmiarnia. Każde z tych miejsc ma coś do zaoferowania.

Wszystkich miłośników sportów zimowych, zaprasza Lodowisko „Piruet” znajdujące się w sąsiedztwie pływalni „Olimpijczyk”. Przez cały okres ferii zimowych siedem dni w tygodniu, obiekt będzie czynny w godz. od 10:00 do 20:00 z przerwą techniczną między 14:00 a 15:00.

Na krytych pływalniach „Delfin”, „Mewa” oraz „Olimpijczyk” w czasie trwania ferii zimowych nie ma stałych zajęć szkolnych z nauki pływania. Dlatego też w godzinach porannych obiekty będą bardziej dostępne dla osób indywidualnych.

Zima pod palmami? Palmiarnia Miejska w Gliwicach! Tego obiektu nawet nie trzeba specjalnie polecać. Egzotyczne rośliny, wysoka temperatura, dźwięki strumyka i śpiew ptaków. Chwila relaksu od zwykłych obowiązków i codziennego pośpiechu. Rajskie tropiki otwarte będą także w poniedziałki 13.01 oraz 20.01 w godz. 9:00 – 18:00.