Wspólny spacer…

… w towarzystwie PSYjaciół ze Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach.

Do historii przeszedł już XXXII „Bieg na 6 łap”. Na ostatnim tegorocznym biegu pojawiło się łącznie 125 osób. Pomimo jesienno-zimowej aury nikt nie narzekał na chłód. Pogoda, która zawsze sprzyja naszym psiakom także tym razem nikogo nie zawiodła.

Wśród stałych uczestników Biegu, pojawiły się także nowe osoby, którym pomysł aktywnie spędzonej soboty przypadł do gustu. Mamy nadzieję, że przyszłoroczne edycje będą równie udane jak te minione.

Począwszy od lutego 2020 roku, „Bieg na 6 łap” będzie kontynuowany w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Wyjątkiem będzie majowa edycja, która ze względu na święto odbędzie się w drugą sobotę miesiąca.

„Bieg na 6 łap” to przede wszystkim pokazanie, że schroniskowe zwierzaki niczym nie różnią się od psiaków posiadających właściciela. To możliwość poznania ich bliżej, zawarcia nowej znajomości lub znalezienie przyjaciela na resztę życia. Hasło przyświecające akcji, to dobrze wszystkim znane – nie kupuj, adoptuj! W przypadku „Biegu na 6 łap” to hasło nie jest tylko czystym sloganem – to hasło naprawdę działa. Dzięki takim wydarzeniom kilkadziesiąt psiaków znalazło swojego nowego, kochającego właściciela. Dziękujemy za dziewięć tegorocznych spotkań i serdecznie zapraszamy w przyszłym roku.