Małe, wielkie rekordy!

Za nami 22. edycja wydarzenia pod nazwą „Bieg na 6 łap”.

Mroźna temperatura nie zraziła osób chcących wziąć udział w „Biegu na 6 łap”. Do Schroniska dla zwierząt w Gliwicach przyjechało prawie 300 osób. Młodsi i starsi uczestnicy, ustawali się w kolejce już po godzinie 10:00. Pracownicy wraz z Wolontariuszami Schroniska przygotowywali psiaki do wyjścia na spacer. Odziane w smycze czworonogi z ogromną radością i mnóstwem miłości wychodziły do uczestników.

“Bieg na 6 łap” organizowany jest po to, aby pokazać jak kochane są zwierzaki mieszkające w Schronisku. Otwarte do ludzi i zawsze chętne na wspólną zabawę. Nikogo nie dziwi więc fakt, ze tego typu wydarzenia przyciągają tak liczne grono uczestników.

Warte uwagi są przede wszystkim adopcje zwierzaków. W minioną sobotę do swoich nowych domów pojechało osiem psiaków i cztery koty. Jest to wielki rekord i jednocześnie ogromny bodziec do dalszego działania.

Dziękujemy za wspólny bieg i zapraszamy następnym razem. Jeśli tylko zimowa aura pozwoli na spacery, kolejna akcja wspólnego spaceru odbędzie się 15 grudnia 2018r.