Dojazd do Cmentarza

Informujemy o zmianach w organizacji ruchu przy Cmentarzu Centralnym.
W tym roku zmiany w organizacji ruchu przy Cmentarzu Centralnym wprowadzone zostaną już 31.10.2018 od godz. 17:00 i obowiązywać będą do 04.11.2018 do godz.21:00.
Tradycyjnie, jak co roku, w okresie Wszystkich Świętych wyłączony z ruchu zostanie odcinek ul. Kozielskiej, od ul. Okulickiego do ronda im. Władysława Andersa oraz wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy w ciągu ul. Okulickiego.

UWAGA !!!

Z ul. Kozielskiej będzie można tylko i wyłącznie skręcić w prawo w ul. Leopolda Okulickiego.
Nie będzie możliwości dojazdu do ul. Władysława Andersa i dalej do ronda im. Władysława Andersa i ul. Łabędzkiej.

Odcinkiem bezpośrednio przy cmentarzu Centralnym (od ul. L. Okulickiego do ronda im. W. Andersa) poruszać się będą mogły tylko i wyłącznie autobusy PKS, KZK GOP i TAXI oraz pojazdy dostawcze do 3,5 t. Ruch odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Leopolda Okulickiego w stronę ronda im. Władysława Andersa. 1 listopada wyłączona zostanie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Kozielskiej z ul. Leopolda Okulickiego

Parkowanie w okolicach cmentarza Centralnego

Kierowcy jadący od węzła DK88 – Okulickiego będą mogli pozostawić samochód na parkingu przy centrum handlowym Arena lub na parkingu usytuowanym na tyłach cmentarza Centralnego.
Dodatkowo samochody pozostawić będzie można po obu stronach ul. Władysława Andersa oraz jednostronnie na ul. Leopolda Okulickiego.

(źródło: ZDM Gliwice)