Kolorowy Skatepark

Skatepark znajdujący się na terenie Placu Krakowskiego  już w najbliższą sobotę nabierze kolorów.

Teren z którego chętnie korzystają młodzi amatorzy deskorolki, rolek czy hulajnogi już w najbliższą sobotę, 20 października poddany zostanie małej przemianie. Duże elementy znajdujące się na terenie Skateparku, jak czysta kartka papieru – przyciągają “artystów”.

Chcąc nadać temu miejscu własny charakter i jednocześnie sprawić, że będzie on nie tylko funkcjonalny ale również kolorowy i przyjazny dla oka, Miejski Zarząd Usług Komunalnych z pomocą młodych ludzi (znanych z wakacyjnych zajęć) organizuje ostatni event tego sezonu – Skate & Grafitti.

Od godz. 9:00 wspaniali artyści tworzyć będą swoje dzieła. W tym czasie pozostała ekipa zbierać będzie zapisy na towarzyszące wydarzeniu zawody w jeździe na desce i hulajnodze. Konkurencje zostaną dopasowane w zależności od ilości osób oraz wieku uczestników.

Ciekawym elementem będzie to, że to właśnie osoby korzystające  z terenu Skateparku będą miały wpływ na to co, się na nim pojawi. Swoje pomysły będzie można przedstawić w dniu wydarzenia. Może nie wszystkie uda się zrealizować ale część z nich ma szansę się pojawić.

Bardzo ważną rolę przy realizacji pomysłu odgrywa pogoda – ewentualne opady deszczu uniemożliwią przeprowadzenie zawodów jak i samego wykonania graffiti. Zastrzegamy więc, że w przypadku niesprzyjającej pogody impreza może zostać przesunięta na inny termin. O wszystkich szczegółach na bieżąco będziemy informować przy pomocy wydarzenia.

Krótka fotorelacja z wydarzenia znajduje się tutaj