Letni “Bieg na 6 łap”

Ostatnia, przedwakacyjna okazja na wspólny bieg z podopiecznymi Schroniska dla Zwierząt.

Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaprasza na sobotni “Bieg na 6 łap”. Jest to ostatnia okazja przed wakacjami. Podobnie jak w poprzednich latach w lipcu i sierpniu biegi nie będą organizowane.

“Bieg na 6 łap” to cykliczne, comiesięczne spotkania mieszkańców Gliwic i okolic z podopiecznymi Schroniska dla zwierząt w Gliwicach. To okazja do bliższego poznania psiaków, zawarcia nowych przyjaźni a nawet do adopcji bezdomnego zwierzaka. Akcja mająca od początku na celu propagowanie hasła – nie kupuj, adoptuj! Wolontariusze wraz z pracownikami Schroniska, co miesiąc pokazują jak wspaniałe mogą być zwierzęta. Popularność “Biegu na 6 łap” stale rośnie o czym przekonujemy się co miesiąc widząc, poza stałymi uczestnikami, coraz więcej nowych twarzy. To właśnie osoby biorące udział w biegu, pokazują, że warto organizować tego typu wydarzenia.

Zapraszamy więc już teraz do wspólnego spędzenia aktywnej soboty. Zwierzaki czekają, biuro biegu organizuje swoje stanowisko a lista chętnych na spacer codziennie się powiększa.