Trzymamy formę

dodano 30.05.2017
170524 gliwicewformie druk Kopia

Lato zbliża się wielkimi krokami - czas więc pomyśleć o swojej kondycji. Treningi na świeżym powietrzu, pod okiem profesjonalisty odbywać się będą już od 3 czerwca.

Poprawa kondycji, ruch na świeżym powietrzu oraz wsparcie profesjonalnego trenera - to wszystko będzie możliwe już od najbliższej soboty 3 czerwca. Co tydzień, o godzinie 11:00, na wybranych siłowniach zewnętrznych w Gliwicach odbywać się będzie cykl zajęć "Gliwice w formie". Warto ubrać wygodny strój sportowy i aktywnie uczestniczyć w każdym treningu. Zaczynamy od małej rozgrzewki przez trening główny i kończymy na rozciąganiu. Każdy trening trwać będzie ok 50 minut.

 

Pierwsze zającia odbędą się na siłowni zewnętrznej przy ul. Sadowej 3 czerwca o godzinie 11:00. Terminy i miejsca zajęć dostępne tutaj

Zajęcia są bezpłatne, a dla najaktywniejszych uczestników czekają drobne upominki. Karty uczestnictwa, na których warto udokumentować każdy trening, dostępne będą w kasach pływalni Delfin., Mewa, Olimpijczyk w biurze kortów MZUK przy ul. Kosynierów oraz w kasie Palmiarni. Kartę będzie można również pobrać u trenera obecnego na zajęciach.

Bieżące informacje i ewentualne zmiany będą uzupełniane w wydarzeniu udostępnionym na profilu FB. 

Regulamin wydarzenia

 

 

Newsletter
Polecamy

Projekt, wykonanie i hosting: gtk.pl